KONST / Litografier / Färglitografi 12577094

nr 1257 7094

Johan Petterson

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Johan Petterson (f. 1957), Sverige. Blommor. Signerad, numrerad 110/250. Motivet: 63x45 cm

Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 maj 2019
kl 18:59:42

23/5 10:45:11 1      100 kr
27/5 10:43:17 2      Vinnande bud

Johan Petterson

Läs mer om Johan Petterson