KONST / Litografier / Färglitografi 12422030

nr 1242 2030

Jean-Pierre Cassigneul

(f. 1935), Frankrike

Färglitografi, Jean-Pierre Cassigneul (f. 1935), Frankrike. Numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm

Jean-Pierre Cassigneul, fransk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:28:13

  • Tema
  • 18 mar

Jean-Pierre Cassigneul

Läs mer om Jean-Pierre Cassigneul