KONST / Litografier / Färglitografi 12343367

nr 1234 3367

Jan Zielecki

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Jan Zielecki (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 66/275. Motivet: 78x58 cm

Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:29:09

6/2 20:46:46 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jan Zielecki

Läs mer om Jan Zielecki