KONST / Litografier / Färglitografi 12422103

nr 1242 2103

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Ängel. Signerad, numrerad 234/360. Motivet: 73x62

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:44:09

18/3 19:07:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko