KONST / Litografier / Färglitografi 12422178

nr 1242 2178

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad 127/290. Motivet: 28x35 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth