KONST / Litografier / Färglitografi 12422178

nr 1242 2178

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad 127/290. Motivet: 28x35 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:05

  • Tema
  • 18 mar

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth