KONST / Litografier / Färglitografi 12555421

nr 1255 5421

Gunnel Heineman

(f. 1927), Sverige

Färglitografi, Gunnel Heineman (f. 1927), Sverige. Mosebacke. Signerad, numrerad 32/175. Motivet: 30x41 cm

Gunnel Heineman, svensk målare och tecknare född 1927 i Stockholm.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:06:12

Gunnel Heineman

Läs mer om Gunnel Heineman