KONST / Litografier / Färglitografi 12422182

nr 1242 2182

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 237/240. Motivet: 43x60 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:53:15

15/3 13:58:41 1      700 kr
16/3 11:15:35 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann