KONST / Litografier / Färglitografi 12422182

nr 1242 2182

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 237/240. Motivet: 43x60 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:53:15

15/3 13:58:41 1      700 kr
16/3 11:15:35 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann