KONST / Litografier / Färglitografi 12422183

nr 1242 2183

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. EA-upplaga, "Söndagspromenad på Strandvägen", signerad. Motivet: 43x60

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:01:40

  • Tema
  • 18 mar

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann