KONST / Litografier / Färglitografi 12343340

nr 1234 3340

Giuseppe Scaiola

(f. 1951), Italien

Färglitografi, Giuseppe Scaiola (f. 1951), Italien. Signerad, numrerad 142/295. Motivet: 49x34 cm

Giuseppe Scaiola, italiensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:33:25

6/2 22:56:12 1      300 kr
10/2 19:35:45 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Giuseppe Scaiola

Läs mer om Giuseppe Scaiola