KONST / Litografier / Färglitografi 12422009

nr 1242 2009

Einar Höste

(f. 1930), Sverige

Färglitografi, Einar Höste (f. 1930), Sverige. Komposition, P53. Signerad, daterad -85, bladets mått: 26x34

Einar Höste, född 1930 i Stockholm, svensk skulptör.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:51:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Einar Höste

Läs mer om Einar Höste