KONST / Litografier / Färglitografi 12432112

nr 1243 2112

Egill Jacobsen

(1910-1998), Danmark

Färglitografi, Egill Jacobsen (1910-1998), Danmark. Komposition. Signerad, numrerad 16/310. Motivet: 56x44 cm

Egill Jacobsen, dansk bildkonstnär född 1910, död 1998.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 10:25:59)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 20:08:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/3 11:11:06 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Egill Jacobsen

Läs mer om Egill Jacobsen