KONST / Litografier / Färglitografi 12422189

nr 1242 2189

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 101/450. Motivet: 60x78 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:30:16

  • Tema
  • 18 mar

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström