KONST / Litografier / Färglitografi 11755130

Färglitografi (F)

nr 1175 5130

Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 39/145, bladets mått: 34x48 cm, löst blad

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 april 2018
kl 19:05:33

12/4 18:27:02 1      Vinnande bud
16/4 18:46:49 1      Vinnande bud

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström