KONST / Litografier / Färglitografi 8862101

nr 886 2101

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi , Cecilia Sikström (f. 1962), kvinna med cigarett, 181/190, signerad, 60x46

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 7 april 2014
kl 19:45:05

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström