KONST / Litografier / Färglitografi 12352061

nr 1235 2061

Camilla Pyk

(f. 1966), Sverige

Färglitografi, Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Löst blad + katalog. Signerad, numrerad 148/170, bladets mått: 38x30

Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:07:59)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 20:58:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Camilla Pyk

Läs mer om Camilla Pyk