KONST / Litografier / Färglitografi 12352061

nr 1235 2061

Camilla Pyk

(f. 1966), Sverige

Färglitografi, Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Löst blad + katalog. Signerad, numrerad 148/170, bladets mått: 38x30

Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:58:21

18/2 20:15:34 1      Vinnande bud

Camilla Pyk

Läs mer om Camilla Pyk