KONST / Litografier / Färglitografi 12422161

nr 1242 2161

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Monogramsignerad, 88/170. Motivet: 38x28

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:33:42

  • Tema
  • 18 mar

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson