KONST / Litografier / Färglitografi 12422151

nr 1242 2151

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -91, numrerad 1/270. Motivet: 61x44

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:32:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson