KONST / Litografier / Färglitografi 12497289

nr 1249 7289

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, numrerad 167/360. Motivet: 35x50 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:05:59)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 19:18:28

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson