KONST / Litografier / Färglitografi 15103059

nr 1510 3059

Britt-Louise Sundell

(1928-2011), Sverige

”Utan skydd”. Signerad, daterad 1982. Färglitografi. Numrerad 4/310. Bildmått: 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:26:42

2/12 18:45:43 1      100 kr
12/12 13:46:17 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Britt-Louise Sundell

Läs mer om Britt-Louise Sundell