KONST / Litografier / Färglitografi 11965071

nr 1196 5071

Bo Swenson

(f. 1932), Sverige

Färglitografi, Bo Swenson (f. 1932), Sverige. Signerad, numrerad 52/195, Motivet: 71x52

Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 augusti 2018
kl 18:23:11

13/8 14:41:01 1      100 kr
13/8 17:43:14 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Swenson

Läs mer om Bo Swenson