KONST / Litografier / Färglitografi 11965071

nr 1196 5071

Bo Swenson

(f. 1932), Sverige

Färglitografi, Bo Swenson (f. 1932), Sverige. Signerad, numrerad 52/195, Motivet: 71x52

Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 augusti 2018
kl 18:23:11

13/8 14:41:01 1      100 kr
13/8 17:43:14 2      Vinnande bud

Bo Swenson

Läs mer om Bo Swenson