KONST / Litografier / Färglitografi 12432180

nr 1243 2180

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. HC-upplaga, signerad. Motivet: 40x31

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:38:10

23/3 16:14:20 1      100 kr
24/3 14:50:55 2      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist