KONST / Litografier / Färglitografi 12432179

nr 1243 2179

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. HC-upplaga, signerad. Motivet: 40x31

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:37:08

24/3 14:50:24 1      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist