KONST / Litografier / Färglitografi 12432179

nr 1243 2179

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. HC-upplaga, signerad. Motivet: 40x31

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 10:30:53)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:37:08

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/3 14:50:24 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist