KONST / Litografier / Färglitografi 12343172

nr 1234 3172

Björn Aurebekk

(f. 1948), Norge

Färglitografi, Björn Aurebekk (f. 1948), Norge. Orkester. Signerad EA-upplaga. Motivet: 27x38 cm

Bjørn Aurebekk, norsk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Aurebekk

Läs mer om Björn Aurebekk