KONST / Litografier / Färglitografi 12343172

nr 1234 3172

Björn Aurebekk

(f. 1948), Norge

Färglitografi, Björn Aurebekk (f. 1948), Norge. Orkester. Signerad EA-upplaga. Motivet: 27x38 cm

Bjørn Aurebekk, norsk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:12

Björn Aurebekk

Läs mer om Björn Aurebekk