KONST / Litografier / Färglitografi 12497074

nr 1249 7074

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 118/380. Motivet: 45x36

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

måndag 22 april 2019
kl 20:36:04

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström