KONST / Litografier / Färglitografi 12497074

nr 1249 7074

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 118/380. Motivet: 45x36

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:39:37)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 20:36:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström