KONST / Litografier / Färglitografi 12555023

nr 1255 5023

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Figurer. Signerad, numrerad 136/350, bladets mått: 50x38 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:26:45

19/5 00:16:17 1      Vinnande bud

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström