KONST / Litografier / Färglitografi 12308021

nr 1230 8021

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 24/33. Motivet: 26x45 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:29:56

21/1 17:39:45 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant