KONST / Litografier / Färglitografi 12422029

nr 1242 2029

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Blidösund. Signerad, daterad 1984, ej numrerad. Motivet: 36x46

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 16:44:54)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 18:02:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/3 12:54:59 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant