KONST / Litografier / Färglitografi 12422029

nr 1242 2029

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Blidösund. Signerad, daterad 1984, ej numrerad. Motivet: 36x46

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:02:50

18/3 12:54:59 1      300 kr
18/3 17:24:49 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant