KONST / Litografier / Färglitografi 12286441

nr 1228 6441

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Tupp. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 29x21 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:13:23

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin