KONST / Litografier / Färglitografi 12286441

nr 1228 6441

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Tupp. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 29x21 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:13:23

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin