KONST / Litografier / Färglitografi 12422073

nr 1242 2073

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, daterad 1974, Signerad, 43/50. Motivet: 28x38

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:09:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin