KONST / Litografier / Färglitografi 12422073

nr 1242 2073

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, daterad 1974, Signerad, 43/50. Motivet: 28x38

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:09:59

  • Tema
  • 18 mar

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin