KONST / Litografier / Färglitografi 12422022

nr 1242 2022

Antoni Tàpies

(1923-2012), Spanien

Färglitografi, Antoni Tàpies (1923-2012), Spanien. Signerad, numrerad 30/150, bladets mått: 75x57 cm

Antoni Tàpies, katalansk bildkonstnär född i Barcelona 1923, död i Barcelona 2012.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:11:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Antoni Tàpies

Läs mer om Antoni Tàpies