KONST / Litografier / Färglitografi 12422187

nr 1242 2187

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. EA-upplaga, signerad. Motivet: 56x86

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:08:31

18/3 17:59:34 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik