KONST / Litografier / Färglitografi 12422019

nr 1242 2019

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Sverige. Storkyrkobrinken, Gamla Stan. Signerad, numrerad 615/770. Motivet: 37x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:18:00

  • Tema
  • 18 mar

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin