KONST / Litografier / Färglitografi 12422019

nr 1242 2019

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Sverige. Storkyrkobrinken, Gamla Stan. Signerad, numrerad 615/770. Motivet: 37x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:18:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin