KONST / Litografier / Färglitografi 12422008

nr 1242 2008

Åke Arenhill

(f. 1920), Sverige

Färglitografi, Åke Arenhill (f. 1920), Sverige. Figurer, Signerad. Motivet: 37x26

Åke Arenhill, svensk målare född 1920.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:50:06

25/2 16:02:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Åke Arenhill

Läs mer om Åke Arenhill