KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12432145

nr 1243 2145

Ursula Schütz

(f. 1935), Sverige

Färgetsning, Ursula Schütz (f. 1935), Sverige. Raukar, signerad. Motivet: 24,5x18 cm

Ursula Schütz-Stenqvist, tysk-svensk bildkonstnär född 1935 i Nürnberg.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:42:14)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 20:05:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ursula Schütz

Läs mer om Ursula Schütz