KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12432150

nr 1243 2150

Franco Leidi

(f. 1933)

Färgetsning, Franco Leidi (f. 1933), "Daphne". Signerad, daterad 1969, numrerad 6/20. Motivet: 33x22 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:18:47