KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113006

nr 1211 3006

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 68/200. Motivet: 40x25 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

2.600 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:10:53)
Uppdatera
Visning

fredag 19/10, lördag 20/10, söndag 21/10 och måndag 22/10

Auktionen
avslutas:

måndag 22 oktober kl 19:51:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 okt

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí