KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113006

nr 1211 3006

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 68/200. Motivet: 40x25 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:51:52

  • Tema
  • 22 okt

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí