KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343148

nr 1234 3148

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. 129/150. Motivet: 17,5x12

Konditionsrapport: saknar glas, slitage

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:02:48

9/2 10:41:11 1      1.500 kr
11/2 18:13:45 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí