KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343148

nr 1234 3148

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. 129/150. Motivet: 17,5x12

Konditionsrapport: saknar glas, slitage

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:02:48

9/2 10:41:11 1      1.500 kr
11/2 18:13:45 2      Vinnande bud

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí