KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422049

nr 1242 2049

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Elefant. Signerad, numrerad 5/20. Motivet: 48x47 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:41:22

2/3 14:53:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander