KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422049

nr 1242 2049

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Elefant. Signerad, numrerad 5/20. Motivet: 48x47 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:41:22

2/3 14:53:35 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander