KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422089

nr 1242 2089

Olle Hanspers

(f. 1923), Sverige

Etsning, Olle Hanspers (f. 1923), Sverige. Signerad, daterad 1993,20/99. Motivet: 63x49, Porträtt av Ryno Friberg

Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:05:53

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Olle Hanspers

Läs mer om Olle Hanspers