KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422089

nr 1242 2089

Olle Hanspers

(f. 1923), Sverige

Etsning, Olle Hanspers (f. 1923), Sverige. Signerad, daterad 1993,20/99. Motivet: 63x49, Porträtt av Ryno Friberg

Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:05:53

  • Tema
  • 18 mar

Olle Hanspers

Läs mer om Olle Hanspers