KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933179

nr 1193 3179

Leif Olausson

(1944-2017), Sverige

Etsning, Leif Olausson (1944-2017), Sverige. "Svart guld". Signerad, daterad -86, numrerad 31/50. Motivet: 36x50 cm

Leif Olausson, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:48:55

12/7 00:22:34 1      100 kr
15/7 21:42:22 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leif Olausson

Läs mer om Leif Olausson