KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933179

nr 1193 3179

Leif Olausson

(1944-2017), Sverige

Etsning, Leif Olausson (1944-2017), Sverige. "Svart guld". Signerad, daterad -86, numrerad 31/50. Motivet: 36x50 cm

Leif Olausson, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:48:55

12/7 00:22:34 1      100 kr
15/7 21:42:22 2      Vinnande bud

Leif Olausson

Läs mer om Leif Olausson