KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343018

nr 1234 3018

David Tägtström

(1894-1981), Sverige

Etsning, David Tägtström (1894-1981), Sverige. "Kamratporträtt Aug Sundberg", signerad. Motivet: 16x22 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:53:15

4/2 21:44:29 1      100 kr
11/2 11:37:47 2      Vinnande bud

David Tägtström

Läs mer om David Tägtström