KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343018

nr 1234 3018

David Tägtström

(1894-1981), Sverige

Etsning, David Tägtström (1894-1981), Sverige. "Kamratporträtt Aug Sundberg", signerad. Motivet: 16x22 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:53:15

4/2 21:44:29 1      100 kr
11/2 11:37:47 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

David Tägtström

Läs mer om David Tägtström