KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12353270

nr 1235 3270

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), Signerad, daterad 47. Motivet: 15x11 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:34:59

13/2 21:06:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor