KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343268

nr 1234 3268

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), kvinna, signerad. Motivet: 11,5x9

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:46

11/2 15:40:36 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor