KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 12286506

nr 1228 6506

Collage

Stephen Antonakos. Signerad, daterad 1977, ca 37x30 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:38:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor