KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 12286506

nr 1228 6506

Collage

Stephen Antonakos. Signerad, daterad 1977, ca 37x30 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:38:20