MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13978241

nr 1397 8241

Byrå

sengustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 85 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 85 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:37:31