KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12224431

nr 1222 4431

Xavi Carbonell

(f. 1971), Spanien

Blandteknik, Xavi Carbonell (f. 1971), Spanien. "Utan titel". Signerad, daterad 2012. 70x100 cm

Xavi Carbonell, spansk bildkonstnär född i Alcoy 1971.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:59:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Xavi Carbonell

Läs mer om Xavi Carbonell