KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12224431

nr 1222 4431

Xavi Carbonell

(f. 1971), Spanien

Blandteknik, Xavi Carbonell (f. 1971), Spanien. "Utan titel". Signerad, daterad 2012. 70x100 cm

Xavi Carbonell, spansk bildkonstnär född i Alcoy 1971.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:59:17

Xavi Carbonell

Läs mer om Xavi Carbonell