KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052129

nr 1405 2129

Blandteknik

12 st, Martha Romme, Frankrike. Handkolorerade etsningar. Tryckt signatur. Yttermått inklusive ram: 32x25 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:43:59

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer