KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342302

nr 1234 2302

Jörgen Waring

(f. 1938), Danmark

Blandteknik, Jörgen Waring (f. 1938), Danmark. Komposition, Signerad, olja på papper. Motivet: 28x19

Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:33:14

6/2 11:33:31 1      100 kr
6/2 21:36:20 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jörgen Waring

Läs mer om Jörgen Waring