KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12343281

nr 1234 3281

Gunnar Norrman

(f. 1912), Sverige

Blandteknik, Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, daterad 47, ca 30x40 cm

Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:04:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Norrman

Läs mer om Gunnar Norrman