KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12353336

nr 1235 3336

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. På bordsskiva, monogramsignerad, 78x53 cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:08:54)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 18:18:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds